Výsledky

Dohrávka 4. kola 23.2.2019

V dohrávkach sa rozhodlo o víťazovi zimnej ligy, keď si v priamom súboji Unios horná poradil s Bývalou Vlkanovou vysoko 9:2. Bývalá Vlkanová tak obsadila pekné 2. miesto. X-force po 2 kontumačných výhrach v dohrávkach obsadil 3. miesto a odsunul tak E-výsledky na štvrté miesto o vzájomný zápas. Dan si poradil s E-výsledkami a mohol tak zabojovať o 5. miesto s Pingošmi, no v druhom dohrávanom zápase v ten istý deň im už sily nestačili. Oranjes ako jediný tím, s ktormý stratil víťaz Unios horná body, najmä kvôli trom kontumáciám, obsadil len 7. miesto. Posledné tri miesta v tabuľke si rozdelili Futbalito, Aquadux a IC-Line.

9. kolo 16.2.2019

9. kolo bolo v znamení štyroch vysokých výhier a jednej kontumácie. Pingoši aj vďaka vysokej efektivite prestrielali a zaskočili tím X-Force. Vlkanová a Unios nadelili svojim súperom a v poslednom dohrávanom kole si to medzi sebou rozdajú o 1. miesto zimnej ligy, aj keď... E-výsledky môžu ešte taktiež zabojovať o 1. miesto, ak vyhrajú obidve dohrávky, no len v prípade, že Unios nezvíťazí s Vlkanovou. Premiérového víťazstva sa dočkal aj tím Futbalito najmä vďaka prvému polčasu. V tomto kole padlo v priemere 16 gólov na zápas, čím sa stalo "najgólovejším" kolom tohto ročníka zimnej ligy.

Pingoši - X-force 13:7 (7:3)

Močáry 4, Vaterka 3, Ďuriš 2, Zeman, L.Dvorský, Bagwell, Kolár - R.Greško 4, P.Greško, Poliak, Širka

Futbalito - Aquadux 11:5 (7:2)

Eperieši 3, Ander 2, Korim 2, Orosz 2, Bohuš, Ľupták - Šimčík 2, Gašparík 2, Štaubner

IC-Line - Unios horná 3:12 (2:7)

Tiechov 2, Petrunenko - Rusnák 5, Jobko 3, Gašpar 2, Elek, Považan

FC Dan/Simaček - Bývalá Vlkanová 2:11 (1:7)

Ľuptovčiak, Garnič - Šanta 3, Dian 3, Vronský 2, Rajnoha 2, Štubňa

E-výsledky - Oranjes 5:0 kontumačne

8. kolo 9.2.2019
V 8. kole si prvé body pripísal do tabuľky Aquadux po tesnej výhre s tímom IC-Line. Prekvapenie kola sa neudialo, keďže Unios si poradil s Pingošmi a Vlkanová deklasovala tím Futbalito. Dva zápasy boli odložené.

Aquadux - IC-Line 6:5 (4:2)

J. Šimčík 2, M. Šimčík, Stano, Ďurič, Caban - Cimerman 2, Islam 2, Jaškin

ČK: Kolada (IC-Line)

Unios horná - Pingoši 10:6 (7:4)

Jobko 4, Elek 2, Mala 2, Stacho, Gašpar - Močáry 2, Vaterka 2, Ďuriš, Bagwell

Bývalá Vlkanová - Futbalito 13:3 (5:1)

Vronský 6, Čunderlík 2, Uhál, Dubníček, Šanta, Rajnoha, Dian - Grega, Korim, Varecha

7. kolo 2.2.2019

V 7. kole si tímy minútou ticha pred každým zápasom uctili pamiatku organizátora zimnej ligy a veľkého nadšenca pre futbal Dušana Balona, ktorý nás náhle a najmä nečakane opustil 31. januára vo veku 48 rokov. Česť jeho pamiatke.

6. kolo 26.1.2019

Zimná liga v BB sa prehupla do svojej druhej polovice a o víťazstvo sa ešte popasujú 4 tímy, keďže vedúci Unios horná vedie súťaž už iba s jednobodovým náskokom a za sebou má troch prenasledovateľov, ktorí majú iba o bodík menej. Všetko mohlo byť ešte zamotanejšie, ak by Oranjes udržal svoj nádejný náskok 5:2 s Uniosom, ktorý v záverečných sekundách vybojoval aspoň bod. Oranjes však ešte môže zamiešať karty, keďže má pred sebou zápasy s 2. aj s 3. tímom tabuľky.

5. kolo 19.1.2019

V 5. kole sa zrodili dve prekvapenia, keď X-Force nestačilo na Bývalú Vlkanovú, ktorá zápas v 2. polčase otočila. IC-Line si pripísalo prvé body po najtesnejšej výhre nad FC Dan/Simaček. Prvý bod v zimnej lige získal aj tím Futbalito za remízu v derby zápase s Oranjes.

3. kolo 22.12.2018

V 3. kole víťazili iba papieroví favoriti. Z nich sa najviac natrápila Bývalá Vlkanová, ktorá prehrávala už 6:9, aby v poslednej minúte zápasu strhla víťazstvo na svoju stranu.

2. kolo 15.12.2018

V 2. kole sa zrodilo prvé väčšie prekvapenie, keď Oranjes nestačil na výborne hrajúci tím Bývalá Vlkanová. V ďalších zápasoch si už papieroví favoriti so svojimi súpermi poradili.

1. kolo 1.12.2018

Hneď úvod súťaže ukázal silu jednotlivých mužstiev a do roly na víťazstvo v súťaži je možné zaradiť 4 mužstvá. Okrem tímov Unios horná a E-výslekdy treba počítať aj s mužstvom X-force a Zvolenským tímom Oranjes. Prekvapiť môže ešte FC Dan, ktorý má tiež vyskladaný kvalitný mančaft.

X-force - IC-Line 14:4 (7:3)

Oranjes - Pingoši 15:3 (4:2)

Aquadux - FC Dan/Simaček 1:10 (0:4)

Unios horná - Futbalito 4:2 (1:1)

Bývalá Vlkanová - E-výsledky 3:6 (3:3)