Play off časť A

Finálový turnaj 11. 3. 2017

Víťazom 21. ročníka zimnej ligy v malom futbale sa po prvý krát stalo mužstvo Brusno kúpele. Rozhodol o tom finálový turnaj najlepších troch mužstiev súťaže, v ktorom dominovali hráči Brusna kúpele pred Uniosom horná a na treťom mieste skončil niekoľkonásobný víťaz zimnej ligy Sorry tréner.

Brusno kúpele - Nulová šanca 9:2 (3:2)

O treťom účastníkovi finálového turnaja sa rozhodlo v zápase Brusna s Nulovou šancou, kde prvý polčas držali hráči z Nulovej šance krok s favoritom a prehrali len o jeden gól. V druhom polčase už Brusno kúpele nenechalo nič na náhodu a rozhodlo o svojom postupe šiestimi gólmi.

Sorry tréner - Simaček 6:5 (2:2)

Piky 3, Gašpar 2, Ondrejka - Václavík 3, Silvestr 2

Obhajca prvenstva si poradil s tímom Simaček najtesnejším rozdielom, aj keď 2-krát v zápase prehrával o gól. O svojom víťazstve rozhodol až v samotnom závere zápasu, kedy otáčal stav.

Unios horná - Stoka 5:3 (2:1)

Štelcl 2, Hejčík, Kucbel, Ďuriš - Jánoš 2, Belko

Unios horná sa tiež potrápil so svojim súperom, keď ešte 10 minút pred koncom bol stav zápasu nerozhodný 2:2. Favorit však tromi zlepenými gólmi rozhodol o svojom postupe. O treťom účastníkovi finálového turnaja sa rozhodne v odloženom zápase 25. februára medzi Brusnom kúpele a Nulovou šancou.