Play off časť B

Finále  4. 3. 2017

TJ Slopan evýsledky - Vlkanová 6:3 (3:2)

Pšida 2, Plško, Ďurta, Samson, Marko - Bočkay, Kučera

Finálový zápas od začiatku ovládli hráči Slopanu, keď po troch tyčkách už začali dávať aj góly a pohodlne viedli 2:0. Vlkanová sa dostala k slovu v druhej polovici prvého polčasu a dvomi zlepenými gólmi zrovnala skóre. TJ Slopan evýsledky však ešte pred prestávkou opäť strhol vedenie na svoju stranu o jeden gól. V druhom polčase mužstvo TJ Slopan evýsledky zaslúžene rozhodol tromi gólmi o osude stretnutia a stal sa tak historicky prvým víťazom nového modelu súťaže, keď bez straty kvetinky zvíťazil vo všetkých zápasoch.

O 3. miesto 4. 3. 2017

Pingoši - Trhači 6:1 (3:0)

Zeman 3, Dvorský 2, Virgil - Javorčík

V zápase o 3. miesto Pingoši potvrdili úlohu favorita a už do polčasu si vytvorili náskok o 3 góly. Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu, no jeden zásah zaznamenali aj Trhači.

Semifinále  18. 2. 2017

Vlkanová - Trhači 7:2 (3:0)

Vronský 2, Baláž 2, Hlaváč 2, Dian - T. Bartošík 2

Vlkanová roztrhala tím Trhači jednoznačne 7:2, keď od začiatku mladíci z Vlkanovej dominovali na palubovke.

Pingoši - TJ Slopan evýsledky 1:3 (0:1)

Dvorský - Marko 2, Baláž

Pingoši dlho odolávali mužstvu Slopana, ktorý až v závere zápasu dvomi gólmi zlomil odpor srdnato bojujúcich Pingošov.